Z powodów od nas niezależnych koncert tria Kinior, Balon i pan Zbyszek zostaje odwołany.

Zapraszamy na koncert zespołu Kinior, Balon i pan Zbyszek, który odbędzie się 29 stycznia, o godz. 19.00. Będzie rockowo, punkowo i jazzowo, a zapowiedziany repertuar to mix utworów z poprzednich projektów lidera zespołu.

Włodzimierz KINIOR Kiniorski to multiinstrumentalista, kompozytor, producent muzyczny.
Jego osobowość artystyczna wyrosła z jazzu i do tej pory jest to silny element jego muzyki.
Szybko zyskał uznanie w kraju wśród muzyków, publiczności i krytyków. Ci ostatni nie szczędzili mu nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i poza granicami kraju. Do freejazzowych korzeni doszła fascynacja muzyką etniczną, elektroniczną oraz współczesną. Malowniczość jego muzyki powoduje, że kompozycje Kiniorskiego pasują jako tła muzyczne w spektaklach teatralnych. Jego muzykę możemy usłyszeć między innymi na scenie Teatru Klinika Lalek, Teatru Powszechnego w Warszawie, Teatru Witkiewicza w Zakopanem.

Na scenie towarzyszyć mu będą Dariusz Adriańczyk (gitara basowa) i Zbigniew Zagóra (perkusja).

Bilety 20 zł