REKLAMA

Dzień Sportu z Powiatem Zgierskim

Dzień Sportu z Powiatem Zgierskim

Po świątecznym odpoczynku czas na nieco ruchu. Zapraszamy Was na „Dzień sportu z powiatem zgierskim” – czyli rodzinne zawody z mnóstwem dobrej zabawy i rywalizacji w duchu fair play.

Już 22 kwietnia, w godz. 10.00-15.00 w powiatowej hali sportowej przy SMS – LO im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim czekać na Was będzie kilka konkurencji sprawdzających waszą sprawność fizyczną, refleks i umiejętność współpracy. Do wygrania są vouchery na basen i sauny do Term Poddębice o wartości kilkuset złotych.

Jeśli rodzinne pokonywanie toru przeszkód, czy wspólne skakanie na skakance to coś dla Was, to zapraszamy do wspólnej zabawy.

Co zrobić, żeby wziąć udział w zawodach? Wystarczy napisać do nas w wiadomości prywatnej na facebook’u https://www.facebook.com/PowiatZgierski i zgłosić start swojej rodziny. Drużyny powinny składać się z minimum 3 osób, a maksymalnie 4, w tym co najmniej jednej osoby dorosłej (nie więcej niż dwie) oraz dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Źródło: powiat.zgierz.pl

Czytaj także

Wiwat Maj, Trzeci Maj!

Wspólne patriotyczne obchody jednego z najważniejszych świąt narodowych, co roku gromadzą zaproszonych gości oraz mieszkańców gminy na uroczystościach pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej.

Czytaj więcej »