REKLAMA

Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami

Policjanci z ogniwa wywiadowczego zgierskiej komendy zatrzymali 24-latka, który posiadał narkotyki. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających – to przestępstwo w polskim prawie zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

3 kwietnia 2024 roku funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego uzyskali informację, że na terenie jednego ze zgierskich osiedli może dochodzić do sprzedaży środków odurzających. W trakcie wykonywania obserwacji policjanci zauważyli samochód marki Dacia. Za kierownicą pojazdu siedział 24-latek znany policjantom z wcześniejszych konfliktów z prawem. I tym razem nie zawiodło policyjne przeczucie, zgierzanin posiadał przy sobie 24 torebki foliowe, w których znajdowała się substancja o łącznej wadze blisko 48 gramów. Wykonany test potwierdził, zawartość torebek to marihuana i MDMA/ECSTASY. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Zgierz

Czytaj także

Wiwat Maj, Trzeci Maj!

Wspólne patriotyczne obchody jednego z najważniejszych świąt narodowych, co roku gromadzą zaproszonych gości oraz mieszkańców gminy na uroczystościach pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej.

Czytaj więcej »